Napíšte nám na

[email protected]

Čo robíme

Webové stránky a aplikácie

Vytvoríme vám profesionálnu a modernú webovú stránku s grafickým návrhom na mieru alebo zo šablóny. Pri tvorbe webov kladieme dôraz na UI/UX a SEO optimalizáciu. Špecializujeme sa taktiež na vývoj mobilných a webových aplikácií na mieru podľa požiadaviek klienta.

Správa sociálnych sietí

Postaráme sa o prípravu kreatívnych vizuálov, nápaditých textov či pútavých reklám pre vašu značku. Odporučíme vám, ktorá sociálna sieť (Facebook, Instagram, LinkedIn či Twitter) je pre váš biznis najvhodnejšia. Nastavíme vám adekvátnu marketingovú komunikáciu a stratégiu na budovanie povedomia medzi potenciálnymi zákazníkmi.

Tvorba loga a Corporate Identity

Zmodernizujeme a upravíme vaše staré, prípadne vám navrhneme nové, štýlové a reprezentatívne logo. Vytvoríme celkovú korporátnu identitu ušitú na mieru pre vašu značku. Tvorbou kompletného dizajn manuálu docielite jednotný firemný vizuálny štýl a jednoduchšiu zapamätateľnosť vašej značky.

Online marketing

Podrobný marketingový plán je dôležitý na zabezpečenie efektívneho fungovania vašej firmy, stanovenie jasných cieľov a posilnenie postavenia na trhu. Zanalyzujeme vašu konkurenciu, zhodnotíme výkonnosť a perspektívu vašej značky a spoločne si zadefinujeme ciele, vízie a hodnoty.

Komplexná marketingová stratégia

Tvoríme efektívne PPC kampane v online priestore, vďaka ktorým zvýšime povedomie a nárast obratu vašej spoločnosti. Zabezpečíme podrobnú analýzu kľúčových slov, vypracujeme kvalitné reklamné texty a zacielime reklamu na relevantné publiká. Kampane pravidelne optimalizujeme a s vašim rozpočtom hospodárime tak, aby prinášal čo najviac konverzií.

Ideamaking, kreatíva, grafický dizajn

Zastrešujeme široké spektrum kreatívnych služieb, vďaka ktorým budete rozpoznateľný hneď na prvý pohľad. Okrem grafických prác rôzneho druhu ponúkame tvorbu kvalitného obsahu pre váš web či sociálne siete. Vymyslíme pútavý slogan, neprehliadnuteľný billboard alebo vám poskytneme dobrý nápad pre posilnenie vašej značky.